Výrobci
Anketa
Která ryba či mořská potvůrka patří mezi vášeho největšího favorita?
28 % (438)
19 % (298)
9 % (141)
10 % (159)
7 % (112)
25 % (391)

Celkem hlasovalo: 1539

Vítejte v e-shopu cerstveryby.cz

cerstveryby.cz je internetový obchod s největší nabídkou chlazených mořských a sladkovodních ryb a plodů moře. Věříme, že budete s našimi službami spokojeni a cerstveryby.cz se stanou vašim oblíbeným obchodem pro realizaci vašich kulinářských zážitků a dovedností.
 

 

Prověřeno Scukaři

Jste v našem eshopu poprvé a ještě jste o nás neslyšeli? Přijde vám divné objednat si ryby a mořské plody po internetu? Většině z vás, to asi opravdu přijde divné, objednat si čerstvou rybu nebo mořskou potvůrku tímto způsobem, aniž by jste si rybku sami vybrali. Věřte nebo nevěřte, pro nás je kvalita a čerstvost námi dodávaných ryb zákazníkům na prvním místě. Za téměř 10 letou praxi v oboru prodeje čerstvých ryb dobře víme, jak nepříjemná situace může být, když si zákazník koupí čerstvou rybu a doma zjistí, že ryba je nepoživatelná a vynaložené peníze jsou v tu chvíli vyhozené do koše, nebo se jich musíte při nepříjemném a mnohdy složitém a zdlouhavém dokazování reklamace domáhat zpět. Proto jen 100% spokojenost je pro nás prioritou. A Jak to vidí neúprosný tým Scukařů? Obstáli jsme dle jejich přísných kritérií a je naše čerstvost a kvalita na tak vysoké úrovni? Více se dočtete zde.

Důležité Upozornění (Dovolená)

Vážení zákazníci,

z důvodu dovolené budou dodávky ryb z našeho eshopu ve dnech 12-26.8. omezeny pouze na dva dny v týdnů a to vždy pouze na úterý a pátek. Zbylé dny nebude možné ryby doručit.

S pozdravem a přáním krásného dne

 

Lešetický Luboš

Štítky