Doprava

Kurýrem po Praze

Minimální výše objednávky 1000Kč - doprava 50kč

Kurýrem Středočeský kraj - zóna 2

Minimální výše objednávky 2000Kč - doprava 50kč

Kurýrem Středočeský kraj - zóna 3

Minimální výše objednávky 2500Kč - doprava 50kč

Minimální výše objednávky Cena
Praha 1000Kč 50kč
Středočeský kraj 2000Kč 50kč
Středočeský kraj - zóna 3 2500Kč 50kč
 
 
 
 
 


 


 

Přijetí objednávky Vám bude potvrzeno zprávou, která Vám bude odeslána na Email, který jste zadali do objednávky. Po zpracování Vaší objednávky obdržíte na Váš e-mail fakturu s přesnou hmotností a konečnou cenou produktů, které jste si objednali. Manažer Vás bude kontaktovat o stavu Vaší objednávky SMS zprávou.

Zástupce rozvozového servisu Vám oznámí termín dodání zboží na telefonní číslo uvedené v objednávce. Zboží Vám bude doručeno na adresu, kterou jste uvedli v objednávce. Objednávka Vám bude doručena až k Vaším dveřím. Dokumenty, nákladní list, faktura, k Vaší objednávce Vám budou zaslány e-mailem. Pokud požadujete dodat další dokumenty, oznamte to prosím předem, ve fázi registrace nebo pří potvrzení objednávky

Doručení zboží naším kurýrem není možné ve stejný den, kdy byla Vaše objednávka vytvořena.

Možnosti platby při dodání zboží: hotově, kartou 

 

Osobní odběr:

Minimální výše objednávky není stanovena!

Při osobním odběru v našem kamenném obchodě získáte maximální slevu 4 % okamžitě.

Přijetí objednávky Vám bude potvrzeno zprávou, která Vám bude odeslána na Email, které jste zadali do objednávky. Po zpracování Vaší objednávky obdržíte na Váš Email fakturu s přesnou hmotností a konečnou cenou produktu, které jste si objednali.

Můžete použít službu pick-up na adrese: Vinohradská 1899/112, Praha 3 (280m od OC Flóra) Manažer bude vás kontaktovat o připravenosti objednávky SMS zprávou. Prosím! Zboží si můžete vyzvednout na prodejně až po potvrzovací SMS.

Možnosti platby při osobním odběru: hotově, kartou

 

Dodávka

Zástupce rozvozového servisu Vám oznámí termín dodání zboží na telefonní číslo uvedené v objednávce. Zboží Vám bude doručeno na adresu, kterou jste uvedli v objednávce. Objednávka Vám bude doručena až k Vaším dveřím. Dokumenty, nákladní list, faktura, k Vaší objednávce Vám budou zaslány e-mailem. Pokud požadujete dodání dalších dokumentů, oznamte to prosím předem, ve fázi registrace nebo pří potvrzení objednávky.Kurýr Vám pomůže zkontrolovat seznam Vaší objednávky. Platbu za Váš nákup lze provést v hotovosti. V případě zájmu lze provést kontrolu váhy dodaného zboží. Pokud bude Vaše objednávka uvedena na webu, lze ji považovat za potvrzenou. Manažer našeho internetového obchodu Vás bude kontaktovat. (Objednávky doručujeme pouze po Praze, při objednání přes naše webové stránky.)Pro Vaše pohodlí je cena produktů pevně stanovena v den objednávky!Připomínáme, že je třeba zkontrolovat kvalitu, množství a hmotnost produktu při převzetí Vaší objednávky.  Kontrolní váhu Vám v případě zájmu poskytne náš kurýr. Vezměte prosím na vědomí, že celý proces vyřizování Vaší objednávky z hlediska množství, vzhledu zboží a balení dozoruje naše oddělení kontroly kvality.Vrácení, výměna, záruka:Máte právo požadovat výměnu nebo vrácení zboží, pokud neodpovídá dále uvedeným kritériím: obal ve kterém je zabaleno zboží je poškozen, samotné zboží je poškozeno, zásilka není kompletní.
Kupující má právo kdykoli před převzetím zboží odmítnout objednávku. Po převzetí objednávky má kupující právo vrátit zboží do dvou kalendářních dnů od obdržení objednávky.Pokud zákazník objednávku zruší po převzetí bez důvodů souvisejících s kvalitou zboží, musí  sám zkontaktovat kurýra, který vracené zboží převezme zpět. Zákazník zaplatí za tuto službu 250 Kč.
V případě platby kartou Vám budou peníze vráceny na Váš účet do dvou kalendářních dní.V případě platby v hotovosti Vám budou peníze vráceny na pobočce našeho obchodu.Pokud jste obdrželi poškozené zboží nebo objednávku s chybnou hmotností, zkontaktujte nás prosím na telefonním čísle +420 775 670 317 nebo nám zašlete e-mail na adresu: dotazy@cerstveryby.cz V obou případech nám nezapomeňte sdělit číslo Vaší objednávky.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde