O Nás

Fishway společnost vznikla v roce 2009 jako výsledek úspěšné činnosti v oboru dovozu a prodeje mořských ryb, darů moře a rybích produktů. Jako jedni z prvních v době kdy nikdo nevěřil, že bude fungovat nákup potravin na internetu jsme přišli s nápadem rozšířit naší obchodní činnost nejen o účast na farmářských trzích ale hlavně vznikl internetový obchod  www.cerstveryby.cz.

Naše obchodní činnost vznikla na základě více než desetileté praxe v oboru prodeje a kontroly kvality čerstvých chlazených ryb a mořských specialit dovážených ze všech koutů celého světa do českých obchodů a velkoobchodů, premiových restaurací a hotelů.

Bohužel, i když jsou nákupní možnosti v dnešní době na mnohém lepší úrovni než když jsme v oboru začínali stále je pro běžného občana velmi obtížné vyznat se v kvalitě a sehnat tak kvalitní a čerstvý produkt z přímořských zemí za rozumnou cenu. Strategicky jsme se rozhodli zpřístupnit premiový chlazený segment a učinit tak tento mořský sortiment dostupným i pro našeho maloobchodního klienta. Naše pestrá nabídka se bude i nadále rozšiřovat.

Věříme, že budete s našimi službami spokojeni a cerstveryby.cz se stanou vaším oblíbeným obchodem pro realizaci vašich kulinářských zážitků a dovedností.

V roce 2015 jsme se rozhodli pro lepší dostupnost i přehlednost čerstvého sortimentu mořských a sladkovodních ryb, otevřít pro Vás prodejnu s názvem Fishway. Prodejna Fishway v moderním designu je nachází na adrese Vinohradská 1899/112 blízko metra Flóra.

Jsme tu pro Vás. Prodejnu z důvodu vysokého zájmu o osobní odběr jsme zpřístupnili pro přípravu Vašich objednávek online které pro Vás připravujeme vždy v den vyzvednutí a dle dohodnutého času s přednostním odbavením. Bohužel na našich strankách není veškeré zboží které se denně čerstvé objevuje na pultu zejména prodejny Fishway Vinohradská, doporučujeme proto osobní návštěvu a těšíme se na Vás.

S přáním příjemného dne Váš team Fishway