Pro věrné

2_4

 

Podmínky pro VĚRNÉ zákazníky:

Spokojených zákazníků si velice vážíme a ty věrné je potřeba náležitě odměnit. V tabulce níže se můžete podívat, za jakých podmínek lze na našem eshopu nakupovat za extra výhodné ceny, pokud jste naším pravidelným zákazníkem. 

Slevy pro VĚRNÉ zákazníky

  HODNOTA OBJEDNÁVEK SLEVA NA DALŠÍ OBJEDNÁVKU PLATNOST SLEVY
  500 Kč - 999 Kč 1% 3 měsíce
  1 000 Kč - 1499 Kč 2 % 3 měsíce
  1 500 Kč - 2499 Kč 3 % 3 měsíce
  2 500 Kč  - 9999 Kč 4 % 3 měsíce
 
 
 
 
 

Příklad nákupu za 2500 Kč 
Nakoupíte produkty v hodnotě 2500 Kč. Od tohoto dne vám poběží 3 měsíční lhůta na další objednávku, u které vám
bude náležet sleva 4 %. Pokud limit 2500 Kč ve lhůtě 3 měsíců opět splníte, tak si nárok na tuto slevu prodloužíte o další 3 měsíce.
Abyste to měli jednodušší, tak není potřeba ve lhůtě 3 měsíců nakoupit najednou za 2500 Kč, abyste si slevu udrželi, ale můžete udělat klidně více nákupů, jejichž hodnota bude v období 3 měsíců od úvodního uplatnění slevy větší než 2500 Kč. V tomto případě stále platí 4% sleva a vy si ji prodlužujete dál.
Pokud během tří měsíců nenakoupíte znovu, tak sleva automaticky propadá a v případné další objednávce začínáte od znova. 
Aktuální stav vašich slev si můžete kontrolovat po přihlášení v sekci MŮJ ÚČET/MOJE SLEVY. Sleva platí na většinu produktů. Sleva se nevztahuje na akční a velkoobchodní zboží.
Cena za dopravu a stornované objednávky se do slev nezapočítávají. Sleva na další objednávku je platná až po zaplacení původní objednávky.

 
Pokud během 3 měsíců nakoupíte vícekrát, tak se hodnota objednávek sčítá, tudíž není třeba provádět větší objednávku najednou. 

Jak zjistím svou aktuální slevu? 

Přihlaste se do svého účtu na www.cerstveryby.cz. Klikněte na své jméno vpravo nahoře a vlevo klikněte na odkaz MOJE SLEVY